.

.

Tajima везови машина резервни делови YLT13161

Tajima везови машина резервни делови YLT13161

DEN 2508.00
DEN 2640.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Tajima везови машина резервни делови YLT13161
Ние(YILONG INT'L ИНДУСТРИСКИ COMPANY LIMITED) кредитен нашиот успех за квалитетот на нашиот производ линија и обврска да обезбеди најдобра услуга. Нашите производи главно вклучуваат подолу предмети. Barudan Резервни Делови Tajima Резервни Делови USB Симулира Флопи Диск Полиестер Везови Тема Rayon Везови Тема Метален Везови Нишка Пред-рана Bobbins Везови Подлога од Хартија Везови Вода Растворлив Филм Везови Карики И Рамки Sequin Филмски Материјал Игли,Куки,Bobbins Можете да одберете повеќе елементи од нашата веб-страница : www.yilongindustry.com

Основни својства

Употреба:
Вез
Материјал:
Метал
Тип:
вез машина резервни делови

Тие исто така купуваат со овој производ.