.

.

2018 Жените Сочинуваат Кеси Печатење Цвет Патент Козметички Случаи Девојки Спојки Торба Дама Торбичка За Складирање Објект Организатор Водоотпорен Нови

2018 Жените Сочинуваат Кеси Печатење Цвет Патент Козметички Случаи Девојки Спојки Торба Дама Торбичка За Складирање

DEN 124.00
DEN 149.28
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Известување : поради ткаенина намали од страна на машина секое парче е различен, моделот на секоја точка на став може да се различни,ве молиме да се разбере. 2017 Жените Сочинуваат Кеси Печатење Цвет Патент Козметички Случаи Девојки Спојки Торба Дама Торбичка за Складирање Објект Организатор Водоотпорен Нова Голема Големина : 16cm*24cm*8cm 62g Средна Големина : 12cm*22cm*6cm 50g Мали Димензии : 10cm*18cm*6cm 36g

Основни својства

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Материјал Состав:
памук+ лепак(со цел да се водоотпорен+Полиестер
Објектот Должина:
24cm
Објектот Висина:
16cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Тежина:
62g
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Обликот:
Перница
Стил:
Свежи
Бренд Име:
Витез Li
Број На Модел На:
63
Продажбата на моделот:
Пад на превозот

Тие исто така купуваат со овој производ.