.

.

НА COOLMIND врвен квалитет есен лабава улица стил месечината мажите дуксери со капа памук мешавина руно плетени мажите суичери

НА COOLMIND врвен квалитет есен лабава улица стил месечината мажите дуксери со капа памук мешавина руно плетени

DEN 628.00
DEN 804.96
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ЦРНА ДУКСЕРИ
50% ПАМУК МЕШАВИНА
РЕДОВНИ ДЕБЕЛИНА ТКАЕНИНА
НА COOLMIND врвен квалитет есен лабава улица стил месечината мажите дуксери со капа памук мешавина руно плетени мажите суичери
ЦРНА/ДУКСЕРИ

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
НА COOLMIND
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер,Памук
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
QITA C 01
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Тие исто така купуваат со овој производ.