.

.

Кристал Botania Јасност Кутија да Цвет Магија Трикови За Професионални Волшебник Фаза се Појавува Цвет Буш Илузија Mentalism Забава

Кристал Botania Јасност Кутија да Цвет Магија Трикови За Професионални Волшебник Фаза се Појавува Цвет Буш Илузија

DEN 3928.00
DEN 4224.00
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Точка Име
Кристал Botania Јасност Кутија да Цвет Демо
Discription Магија очила кутија труба за сценски изведби, таписерии изработка текот, сите имаат кристално стакло, помина целата пердув материјал, не е лесно да се деформирани, нема да се промени бојата, магија ефекти, празна чаша кутија, еден волшебник со магично стапче прст, апелирам до цвет штанд во стаклена кутија, тогаш стаклена кутија победи кога тие апелирам до цвет. Цвет Магија класичен! Настава
НИКОЈ
За купувачот Читање :

Основни својства

боја:
multicolor
Карактеристики:
Почетник,Улица,Магионичари,Лесно Да Се Направи,Фаза,Исчезнуваат,Професионални,Да Научат
Предупредување:
no
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Бренд Име:
doo-wops
Тип:
Цвет
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Возраст Опсег:
Grownups
Големина:
One Size

Тие исто така купуваат со овој производ.