.

.

9~18 МИЛИОНИ Симпатична Првиот Prewalkers Секојдневен Bbay Чевли Деца Moccasin Мека Единствена 2 Бои Бебе Девојка Preness ShoesM1

9~18 МИЛИОНИ Симпатична Првиот Prewalkers Секојдневен Bbay Чевли Деца Moccasin Мека Единствена 2 Бои Бебе Девојка

DEN 194.00
DEN 194.40
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Име : деца Боја : 2 бои Материјал : памук ткаенини, чевли со анти-пропадна испакнатини Пакување : еден пар на чевли ве Молиме проверете ја големината, за да се спречи бебе носење погрешна Должина Ширина Возраст 9 12.5 cm/4.9" 6.0 cm/2.36" 9-12М 12 13.5 cm/5.3" 6.0 cm/2.36" 12-18 МИЛИОНИ

Основни својства

Бебе Возраст:
7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Бренд Име:
WEIXINBUY
Пол:
Бебе Девојка
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Флорални
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Цвет
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци

Тие исто така купуваат со овој производ.