.

.

PAPRI 1PCS Надградба слушалки кабел Жица Splitter еден 5mm на две 3.2 mm дупки Алуминиум+карбонски влакна Кабел Панталони

PAPRI 1PCS Надградба слушалки кабел Жица Splitter еден 5mm на две 3.2 mm дупки Алуминиум+карбонски влакна Кабел

DEN 479.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бренд нови Надградба слушалки кабел splitter 1 дупка до 2 дупки адаптер цената е : 1 PCS/многу Материјал : Алуминиум легура+карбонски влакна Висина : 22.5 мм Дијаметар : 10мм 1 Дупка подели на 2 Дупки Max. кабел со дијаметар во : 5mmx1 Max. кабел со дијаметар од : 3.2mmx2 Бесплатна испорака завртки Погоден за Надградба на слушалки кабел за Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти. Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост E-Пакет; 12-20 работа дена 1.Ние брод Предмети на САД со Кина Пост E-пакет; 12-20 работа дена 2.Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана ПОШТА ИЛИ КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА : 21-40 работни денови на светот.
*Ако ви треба побрзо превозот услуга, ве молиме изберете како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,Fe Dex, итн. (превозот цена е врз основа на тежина/Димензија на тежината на вашите нарачки Сите испорака се со Следење на Број 3.Ние ќе брод вашата предмети во 2 работни денови штом на расчистување на вашиот начин на плаќање на продажба 1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST или V. А Т или други Увозни Даноци. Сепак, било данок/должност ќе бидат исклучени од цената. Ве молиме си дозволат V. А Т или GST себе 2. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како што се заврши трансакцијата 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување 4. Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% на пакети може да се изгуби на патот, За овие објекти,ние би сакале да ја истиот предмет или целосно рефундирање 5. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како можеме заврши трансакции Контактирајте со нас, Ние го цениме нашите клиенти многу, па затоа, за секое прашање или проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail или Али Порака алатка, ние секогаш сме тука, нудат услуга за вас, Ние ќе ви одговори на сите ваши пораки ПОБРЗО! Ние сме секогаш тука да нудат услуга за вас.

Основни својства

Бренд Име:
papri
Пакет:
Yes
Материјал:
Алуминиум
Тип На Објект:
Џек приклучок
Големина:
22.5-10

Тие исто така купуваат со овој производ.