.

.

3D рачно изработени Резба 2 Бои Цртан филм Слон Бебе Туш Нејзиното Момче или Девојка роденден Хартија Покана Честитки Разгледница

3D рачно изработени Резба 2 Бои Цртан филм Слон Бебе Туш Нејзиното Момче или Девојка роденден Хартија Покана

DEN 138.00
DEN 265.92
-48 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.
Опис
Материјал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картон
Боја : Како што е прикажано во photoes
Големина : околу 13*15.5 cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.
Пакет содржина :
1pc Поздрав Картичка + 1pc плик
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 5mm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основни својства

Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
Нова Година,Универзална
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
HK

Тие исто така купуваат со овој производ.