.

.

Кина Cloisonne Рака-насликани Змеј Snuff Шишиња w Qianlong Марка

Кина Cloisonne Рака-насликани Змеј Snuff Шишиња w Qianlong Марка

DEN 993.00
DEN 1439.52
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено.
димензии : Висина 2.95"/75mm Ширина 2. Имаме нашата продавница во кина. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Но, работите понекогаш се случи.154 Кг /70g
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Има префинет форми и препознатлив стил. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми. комуникации.Колекционерски предмети Кина Cloisonne Рака-насликани Змеј Snuff Шишиња w Qianlong Означете Слика Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.36"/60mm Длабочина 0. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи.98 "/25мм Тежина : 0.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Ние collecte ги форма лични колектор. На 7-15 дена.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Основни својства

Тема:
Животните
Стил:
Античкиот Имитација

Тие исто така купуваат со овој производ.