.

.

Половината Се Подготвуваат За Поддршка На Fanshion Дише Еластичен Појас Фитнес Спортски Заштитна Опрема Прилагодливи На Телото Во Пенкалата Со Два Ремени

Половината Се Подготвуваат За Поддршка На Fanshion Дише Еластичен Појас Фитнес Спортски Заштитна Опрема Прилагодливи

DEN 718.00
DEN 908.64
-21 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Дише Прилагодливи Топла Ново Тело Shaper Половината Појас Тренер т Форма носат Слабеење Контрола Појас Граѓа Поддршка Бесплатен Превозот BEFOR ЌЕ КУПИ Забелешка :
1.Ние ќе ја испратите вашата нарачка, како е можно поскоро.Но, не секогаш временската разлика.Жал ми е за крајот на пратката и anwear.
2.Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта обично треба 15-50 дена за diffirent земји.Тоа ќе биде подоцна или ealier за времето и фестивал причини.Ве молиме почекајте трпеливо.
DHL превозот обично во рок од 4-7 дена. Fed EX обично во рок од 7-10 дена.
3.Ние се сигурни продавачот.Ако имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Боја : Црна
Функции 1.Подобрување на локални и системски циркулацијата на крвта 2.Ослободува мускулите од замор 3.Активирајте клетки 4.Промовирање на метаболизам 5.Да се зајакне имунитетот
Вистински Детали :
1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел. 2 Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе slove било проблем за вас. 1. Подготовка на Време : ние треба 2-4 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден. 2. Бесплатен Превозот За Светот. Aofeite онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност. Така на квалитетот е загарантирана. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат (големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети). Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : *Цел број *предметот е SKU број *Сликата на неисправни монистра. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Aofeite, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Основни својства

боја:
Црна
Големина:
L, M, S, XL, XXL
Бренд Име:
KSY
Материјал:
риба свила крпа,турмалин крпа, магнетни камења
Број На Модел На:
Y001
Применливи Луѓе:
Возрасни
боја:
Црна
Големина:
S/M/L/XL/XXL
Материјали:
Mesh ткаенини,Fishline платно,Метал останува
Дише половината procetor:
високо еластична половината поддршка
neoprene половината поддршка :
Двојно Се Повлече За Рака
ниска назад спорт поддршка:
mesh назад поддршка лето
половината тример појас:
Cummerbund за мажи и жени
Губење на тежината половината ремени салата појас:
дише назад половината поддршка појас
Високо еластична назад пенкалата:
Спортски Заштитна Опрема
назад половината поддршка појас:
плус големина половината тренер

Тие исто така купуваат со овој производ.