.

.

8Pcs Топката Лежишта 6x13x5mm За РК Автомобили 1/8 1/10 Далечински Управувач Кабриолет Чудовиште Traxxas HPI Поврзани Axial HOBAO Redcat HSP

8Pcs Топката Лежишта 6x13x5mm За РК Автомобили 1/8 1/10 Далечински Управувач Кабриолет Чудовиште Traxxas HPI

DEN 138.72

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
8 Pcs Топката Лежишта 6x13x5mm За РК Автомобили 1/8 1/10 Далечински Управувач Кабриолет Чудовиште Traxxas HPI Поврзани Axial HOBAO Redcat HSP
Предмет : Топката Имајќи 6x13x5mm
Пакетот Вклучува : 8x Топката лежишта 6x13x5mm
Спецификација :
Материјал : Имајќи Челик
Големина на : Внатрешен дијаметар : 6mm
Надворешниот дијаметар : 13mm
Дебелина : 5mm
Карактеристики :
Сосема Нов и висок квалитет
Длабоко Ритам Топката Лежишта
Распространета лого,економски и стандард.
Лесен За Инсталација И Замена
Помалку Триење, Повисоки Брзини
Издржливи & Изолација

Основни својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
GWOLVES
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Брзина Контролори
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Број На Модел На:
Топката Лежишта
Четири тркала Атрибути:
Оска Имајќи
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Топката Лежишта

Тие исто така купуваат со овој производ.