.

.

500 компјутери Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои

500 компјутери Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои

DEN 6912.00
DEN 8640.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои
Новина Велосипед Окинување
Исто така, може да се користи како шише настроената.
Декоративни и practicability
Една цена за две употреба.
Исто така одличен подарок за мажи или жени.
6 бои за да изберете од,ние ќе испрати случаен избор,ви благодариме!
Материјал : Алуминиум легура
Пакет :
500x Велосипед Keyring Шише Настроената
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Основни својства

боја:
Повеќе
Тип:
Отварачки
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас
Број На Модел На:
пиво настроената
Отварачки Тип:
Шише Отварачки

Тие исто така купуваат со овој производ.