.

.

Најлон еден мажите и жените торба воена ентузијасти слободно мажите перници со Висок квалитет wearproof чанти Заменик торба

Најлон еден мажите и жените торба воена ентузијасти слободно мажите перници со Висок квалитет wearproof чанти

DEN 519.00
DEN 911.52
-43 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојде !
Топла Производ
Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
Пријателски Потсетување :
Имајте на ум 1 : 1 Инч= 2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инчен
Забелешка 2 : Бидејќи мерење метод е различна, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Забелешка 3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings
Превозот Услови : стандардна Услуга е Кина пост воздухопловната. Ние обично брод објект во рок од 3-5 дена по плаќање 24 часа потврда. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче Синџир Држачот За Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Буква,Шупливи Надвор,Батон,Црисс-Крстот,Чипка,Возбудува,Appliques
Повод:
Партија
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
D5Column
Број На Модел На:
Мажите чанти склони торба
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Обликот:
Satchels
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Името на:
Рамената торба за лаптоп
боја:
Каки, црна, пустината дигитални, дигитални градот/ACU, дигитални џунглата,
Се применуваат на тип на производ:
Паричник, чадор, лаптоп, облека, списанија, итн
Функција:
Носат-отпор, enquiring, водоотпорен, дише
Стил:
Ранец/торба
Се применуваат тип на производ:
Уредот, лаптоп, таблет
Производот Категорија:
Торба за лаптоп торба Камера
На ткаенина:
Водоотпорен најлон
Торба големина:
15.6 инчи бренд мажите лаптоп, лаптоп ранец
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец

Тие исто така купуваат со овој производ.