.

.

ЕУ Испорака!!! 220V 4KW Променлива Фреквенција Диск VFD Инверторот 5HP 18A

ЕУ Испорака!!! 220V 4KW Променлива Фреквенција Диск VFD Инверторот 5HP 18A

DEN 7616.00
DEN 7616.16
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Било каква причина се бара за сите наплата.
Проблем и Повратни информации ве Молиме да ни даде на opportunityto реши било каков проблем кога ќе треба,ние се однесуваат на вашиот проблем и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа.5 HZ-150%, ниска брзина работи способност;
6) Превозникот прилагодливи од 16 KHZ, целосно е бесшумна работна средина;
7) Широк напон работна површина, нормално работи во 304 V-456 V;
8) Автоматски напонот пропис (AVR) техника, за обезбедување на инверторот оптоварување способност;
9) Различни контрола техника од страна на двете синхронизација и не-синхронизација, динамички се реализира брзо стартување без промена на сопирачки;
10) Со совршен грешка заштита и краток спој почнувајќи заштита способност;
Технолошки параметри :
1) Влезен Напон : 220 V(+/-15%) ,Ние, исто така, акции 110 V(+/-15%), ве молиме контактирајте со нас
за објектот акции. Pls ни е-мејл пред сакате да ја напушти која и негативни повратни информации.
Наплата Кога ќе имаат колет,а не се задоволни стоки или тоа е друг проблем како што се скршени,pls да ни каже детали причина и обезбеди фотографии.

Основни својства

Излезниот Напон:
208V-240V
Тип:
DC/AC Инвертори
Број На Модел На:
DC/AC Инвертори
Големина:
18x15cm
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
220 V+/-15%
Фрекфенција:
0-400HZ
Тежина:
2.8kg
Излез Тип На:
Тројно
Излезна Моќност:
1 - 200KW
Излезна Струја:
18A
боја:
Црна
На текст:
220 V фаза 1
Излез:
220 V фаза 3
Frequence:
400Hz
Тежина:
3kgs

Тие исто така купуваат со овој производ.