.

.

3 Копчиња Замена Модифицирани Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка Случај За Nissan Qashqai Tiida Sylphy Фоб Копче Маска

3 Копчиња Замена Модифицирани Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка Случај За Nissan Qashqai Tiida Sylphy Фоб

DEN 458.00
DEN 508.80
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


3 Копчиња Замена Модифицирани Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка Случај За Nissan Qashqai Tiida Sylphy Фоб Копче Маска
БЕЗ внатрешни работи (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре.
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни својства

Осветленост Дел Број:
A2016042708
Објектот Висина:
3mm
Бренд Име:
Tibikoo
Другиот Дел Број:
A2016042708
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
3cm
Поставување на Возило:
Автомобил Копче
Производителот Дел Број:
3 Копчето Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч Школка За Nissan
Специјални Функции:
3 Копчиња Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч Случај За Nissan Tiida
Објектот Должина:
7cm
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Објектот Тежина:
0.02kg
клучни зборови:
Далечинскиот Клуч покритие За Nissan,3 копчето
Примена:
3 Копчето Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч Покритие За Nissan Qashqai
имот:
3 Копчето модифицирани копче случај за Nissan

Тие исто така купуваат со овој производ.