.

.

Нови 5D DIY Прирачник Дијамант Сликарство Крстот Бод паун Целосна Rhinestones Мозаик Дијамант Везови Мачка Икона Оркестарот Сликарство FZ678

Нови 5D DIY Прирачник Дијамант Сликарство Крстот Бод паун Целосна Rhinestones Мозаик Дијамант Везови Мачка Икона

DEN 340.00
DEN 479.04
-29 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе. Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting -Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот Бод Боја Количина : 10-45 Бои. Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е 100% целосна дијамант везови Материјал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC Бои Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Пакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки. Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години.Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал).Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме contactus Продавница линк :

Основни својства

Големина:
25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 55X55CM, 65X65CM
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
Li Loye
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Дупчење Област:
дијамант облик:
плоштад дијамант сликарство
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет
Име На Производ:
Дијамант Сликарство Крстот Бод

Тие исто така купуваат со овој производ.