.

.

DSHA Нови Hot 100 X Пиштол црна клипови шила Заковки квадрати за торба/чевли/ракавици 5mm

DSHA Нови Hot 100 X Пиштол црна клипови шила Заковки квадрати за торба/чевли/ракавици 5mm

DEN 39.84

Од стоката
Достапно е за нарачката


Совршена декорација за торба, појас, чевли. 100% нов и висок квалитет на Совршена декорација за торба, појас, чевли.
100% нов и висок квалитет
Големина : 5mm
Облик : плоштад
Количина : 100
Пакетот вклучува : 100 X Заковки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Основни својства

DIY Материјали:
Металугрија

Тие исто така купуваат со овој производ.