.

.

Три Ratels TZ-1005 12.1*20cm 1-4 парчиња автомобил налепница очи се плаши vaz 2101 оди смешни автомобили налепници авто decals

Три Ratels TZ-1005 12.1*20cm 1-4 парчиња автомобил налепница очи се плаши vaz 2101 оди смешни автомобили налепници

DEN 60.00
DEN 62.40
-4 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Три Ratels TZ-1005 12.1*20cm 1-4 парчиња автомобил налепница очи се плаши vaz 2101 оди смешни автомобили налепници авто decals Ние ви препорачуваме да се купи 4 налепници или дури и повеќе : 1. Уживајте во многу пониска единечната цена. 2. Како бекап налепница, кога паста не успее. 3. Пост во различни места, како што се вашиот автомобил, ѕид, на врата, фрижидер, тоалет и така натаму 4. Даде дополнителна налепници како подарок за пријатели и семејство.

Основни својства

Големина:
3 shtuki, 2 shtuki, 1 shtuka, 4 shtuki
Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
категорија:
Налепници
Име На Модел:
TZ-1005
Објектот Ширина:
20cm
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
12.1cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
Три Ratels
Налепница Сместување:
Целото Тело

Тие исто така купуваат со овој производ.