.

.

VS1024BN со сензор на температура на PWM серија контролер Соларни регулаторот 10A wifi wireless control функцијата 12V 24V Авто Работа

VS1024BN со сензор на температура на PWM серија контролер Соларни регулаторот 10A wifi wireless control функцијата

DEN 2872.00
DEN 3264.00
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. EMS изразат испорака обично трае 3-7 работни дена во зависност од земјата доставени до. Но, превозот цената и осигурување не се враќа. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние обезбедуваме 1 години гаранција . Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или друг проблем, кои се во надлежност на превозот услуга. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адреса за Alibaba пред да конкурираат. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.
Повратни информации :
1. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.
VS1024 BN со сензор на температура на PWM серија контролер Соларни регулаторот 10 A wifi wireless control функцијата 12 V 24 V Авто Работа
Плаќање :
1. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Испорака :
1. повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, T/T,
2. 7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации . Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа . Времето за испорака е прибл. Ве молиме контактирајте со нас ако не го добие тоа во текот над 4 недели , ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време. Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер
3.
Контакт :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.
Враќање :
1. Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб.

Основни својства

Примена:
Осветлување Контролер,Сончев Систем Контролер,Полнач Контролер,Соларни Работна Станица,Напон, Контролер
Број На Модел На:
VS1024BN
Максимална Струја:
10A
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EPever

Тие исто така купуваат со овој производ.