.

.

S540 Стакло Големина:26+26Фит За porsche Cayenne (2003-2006)Wiper сечилото гума замена Essuie захаросан Limpiaparabrisas

S540 Стакло Големина:26+26Фит За porsche Cayenne (2003-2006)Wiper сечилото гума замена Essuie захаросан Limpiaparabrisas

DEN 872.00
DEN 1103.52
-21 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба. Бесплатен превозот за да одберете земји. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Предмети се испраќаат само по уплата.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Бесплатен превозот : a.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. ТЕРМИНИ : 1.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за детали.Испорака време. ПОВРАТНИ информации : 1. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини. Ако вашиот автомобил е RHD диск (кога ќе се седне во внатрешноста на автомобилот, управувачот е во Десната Рака = RHD), ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни. HK регистрирани воздухопловната : Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена. Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена. Одлуката на нас е финалето.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се најде било кој додаток или други производи што сакате.

Основни својства

Објектот Должина:
LHD
Cayenne-Година:
2004,2003,2005,2006
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
S540
Бренд Име:
JOYVIEW
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Порше Модел:
Cayenne
Специјални Функции:
избрише дождот и водата на ветробранот
Објектот Тежина:
0.6kg
Големина:
26+26(ИНЧЕН)
делови:
бришачите
Автомобилот Целосно Име:
За Porsche Cayenne (2003-2006)
адаптер:
Специфични
Функција:
Bracketless
природата:
Автомобилската дел
Природни:
автомобил додаток
боја:
Црна

Тие исто така купуваат со овој производ.