.

.

1pc Дигитален Термометар Дијаметар 20mm Пластични Круг Мини Термометар мини дух Кружни Thermograph целзиусови степени хидро thermograph

1pc Дигитален Термометар Дијаметар 20mm Пластични Круг Мини Термометар мини дух Кружни Thermograph целзиусови

DEN 27.36

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Спецификација :
1、Тип : Аналогни hygrometer
2、Мерен опсег : -20 ° -50 ° (℃)
3、Структура тип : Радијална
4、Површина дијаметар : 20mm (mm)
5、класа на Точност : + - 1 ° Големина 20 * 7.8 mm
Пакетот Вклучува :
1 x Термометар

Основни својства

Бренд Име:
Inpelanyu
Стил:
Рачни
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Употреба:
Отворено
Теорија:
bimetal термометар
Број На Модел На:
C0818_j
Дијаметар:
20mm
Дебелина:
7mm
Моќност Тип:
NO

Тие исто така купуваат со овој производ.