.

.

Електрични Притисок Cookers High - end интелигентни електричен шпорет притисок

Електрични Притисок Cookers High - end интелигентни електричен шпорет притисок

DEN 12240.00
DEN 24480.00
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43186] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Многу добра продукција се за вас. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. 3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ве молиме имајте во предвид.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи (0.5-1 цм ) во мерењето. 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. Она што со тежина според конкретната примена. Ќе преовладува .

Основни својства

Функција:
Се Вари,Супа Stewing,Braise,Не-Стап Слој Внатрешна Тенџере,Пареа,Чорба,Притисок Ослободување Уред
сертификација:
EMC
Капацитет (Четвртиот):
5L
Бренд Име:
tangwu
Надворешниот Тенџере Материјал:
Пластични
Капацитет:
4-5L
LCD:
Yes
Контролирање На Режимот:
Дигитален Тајмер За Контрола На
Не-вода Stewing:
No
Примена:
5-6 Луѓе
Материјал на Внатрешниот Тенџере:
Керамички Кристал Внатрешна Тенџере
Број На Модел На:
tangwu
Напон (V):
220v
Моќност (W):
1000W
кодот на производот:
TANGWUS
JR:
699

Тие исто така купуваат со овој производ.