.

.

xl00511 Заслепуваат Мене Кристал Empress Ѓердани од Злато Боја Јасно & Шарени рачно изработени од Страна на Нова Фабрика

xl00511 Заслепуваат Мене Кристал Empress Ѓердани од Злато Боја Јасно & Шарени рачно изработени од Страна на Нова

DEN 527.00
DEN 591.84
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производство :
xl00511 Заслепуваат Мене Кристал Empress Ѓердани од Злато Јасно & Шарени рачно изработени од Страна на Shi Jie Фабрика
Реден Број :
xl00511
Големина на :
Должина : 45-60 cm Size7-15cm
Тежина :
50-150g

Основни својства

Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Главниот Камен Боја:
Јасно, Мулти
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
7-15cm
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl00511
Бренд Име:
BALANBIU
Тип На Објект:
Заслепуваат Мене Кристал Empress Ѓердани Од Злато Јасно & Шарени
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
време на испорака:
Во 7 дена
Дијаметар:
45-60cm
Тежина:
50-150g
боја:
како Слика
Употреба:
Годишнината Ангажман Подарок Партија
Повод:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
Пол:
Жените Девојки Unsex
ОЕМ:
OK

Тие исто така купуваат со овој производ.