.

.

MOOER Flex Зголеми Педалата /Целосна метална школка Точно се заобиколат Гитара ефект на возилото

MOOER Flex Зголеми Педалата /Целосна метална школка Точно се заобиколат Гитара ефект на возилото

DEN 2550.00
DEN 3399.36
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

ИЛИ, можете да изберете да имате замена.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.5 mm (Д) × 42mm (W) × 52mm (H)
Тежина : 160g
1. Гаранција : 1.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.Сите предмети има 1 година гаранција. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Превозот : 1.
Flex Зголемете
Широк стекнат спектар зголемете, доволно работат заедно како најдобри overdrive
Целосна метална школка
Многу мали и таписерии
Точно заобиколат
Спецификации
Текст : 1/4" monaural џек (отпорност : 1 M Ohms)
Излез : 1/4" monaural џек (отпорност : 10k Ohms)
Моќ Барања : AC адаптер 9 V DC (центар минус приклучок)
Тековната влечење : 6 ма
Димензии : 93.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.com ќе даде пари на нашата сметка .За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.

Основни својства

Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
Flex Зголемете

Тие исто така купуваат со овој производ.