.

.

Слики Новата Продажба Ѕид Уметност Платно Сликарство Cuadros Decoracion 3d Печатење на Големи Дома Декорација Соба И трпезарија Без Рамка

Слики Новата Продажба Ѕид Уметност Платно Сликарство Cuadros Decoracion 3d Печатење на Големи Дома Декорација

DEN 360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте на нашата продавница! Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа. Детали за производот Материјал Памук Високо квалитетен Материјал Квалитет рејтинг ААА+ Висок квалитет Водат и рамка Без Рамка (ако сте треба врамени ,ве молиме контактирајте seve) Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Ние може да се покаже или да го продаде на вашиот сопствен сликите на другите. Пакет Платно во цевка Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority 1. e Packet (EUB) -само во САД 2. Кина Пост Воздух Пошта 3. EMS 4. Fedex време на Испорака 1. e Packet (EUB) : 7 - 15 дена 2. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ви благодариме.. 3. EMS : 7 до 10 дена 4. Fedex : 7 до 10 дена за време на Испорака 1. e Packet (EUB) : 7 - 15 дена 2. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ви благодариме.. 3. EMS : 7 до 10 дена 4. Fedex : 7 до 10 дена
Време на испорака : 1. e Packet (EUB) : 7 - 15 дена 2. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 50 дена, но да Brizal можеби треба 2 до 3 месеци. Ако не можете да се чека толку долго време, ве молиме да не го купат или да изберете и други брза испорака начин. Ви благодариме! Превозот Нормално ние превозот преку Кина Пост Воздух Mail, тоа треба за 15-50 работни дена да го достигне. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, царинење. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност. Враќање & Размена политика Ние се посвети да понуди најдобра услуга за вас. Ако не сте задоволни со предмети, може да се врати ставки за да ни во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас за детали, ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации ве Молиме да го потврдите приемот на производи по што доби предмети. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ако сè е совршено, ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ви благодариме!

Основни својства

Големина (Инчен):
20x20cm3pcs Без рамка, 30x30cm3pcs Без рамка, 40x40cm3pcs Без рамка, 50x50cm3pcs Без рамка, 60x60cm3pcs Без рамка, 70x70cm3pcs Без рамка
Тип:
Масла
Број На Модел На:
cuadros 05
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Предмети:
Уште живот
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
Апстракт
Бренд Име:
HEYI
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Слика core
Calligraphy и сликање Големина:
30x30
cuadros decoracion Тип:
Печатени
cuadros decoracion Шема:
Цртан филм
Рамка:
Без рамка
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Тие исто така купуваат со овој производ.