.

.

5PCS 14*18cm Водоотпорен PUL кеси Старечки Влошки,Обновливи Шминка Патување Шетач Торба Мини Мали Мокра торба Торбичка За Менструалниот Влошки

5PCS 14*18cm Водоотпорен PUL кеси Старечки Влошки,Обновливи Шминка Патување Шетач Торба Мини Мали Мокра торба

DEN 434.00
DEN 516.48
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1set=5pcs мини мокра торба,постојат 5 различни графики,ние ќе брод 1pc на печати за 5pcs.
Ние маре производителот,исто така, поддршка на големо;ODM и OEM,секое барање,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време!
Предмет : мокра торба
Материјал : водоотпорен PUL
Џеб : патент за џеб;еден џеб со отворен
Модел : печатење
Се справи со : PUL рачка
Големина : околу 14*18cm
поставено : 5pcs мокра торба еден сет
сите елементи се направени од страна на страна,вистинската големина на мокра торба можеби малку поинаква со подолу големина .
1.Предмети ќе биде предаден во 5 дена откако ќе го стави на ред.
2.Предмети ќе биде добро спакувани пред испраќаат.
3.Ве молиме потврдете ја вашата адреса,ние секогаш го испрати предметот на вашата регистрирана адреса за да се осигура безбедноста на објектот.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве молам дозволете ми да знам откако ќе го стави на ред!
4.Ние не може да се контролира транспорт време за објектот,ве молиме проверете најдобар превозот метод за вас!Обичните ние ќе го испрати предметот до вас од страна на Ali Express Стандард за Испорака/e Packet;но за некој без никаква добивка,ние ќе брод од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,без следење на број на располагање!
5.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме кога ќе се стави на ред!
1.Ако сте незадоволни за точката кога ќе ја добијат,pelase се чувствуваат слободни да контакт со мене,се врати е прифатена во рамките на 7days по купувачот добиваат објектот.Но на враќање поштарина е купувачот одговорност! 2.Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. 3.Вратите треба да бидат цел на информации како што вашиот али ID;вашата адреса;причина за враќање итн. 4.Наплата ќе се издаде во рок од 3 дневна откако приемот на враќање примена,наплата на износот ќе биде објектот цена, со исклучок на нашите превозот цена.

Основни својства

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Бренд Име:
Симпатична Зелена
Број На Модел На:
sp-003
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Големина:
Mini(Max Length
Објектот Ширина:
18cm
Шаблон Тип:
Печати
Објектот Тежина:
30g
Објектот Висина:
14cm
Стил:
мокра торба
Објектот:
мокра торба
Материјал:
водоотпорен PUL
џеб:
еден џеб со патент
се справи со:
водоотпорен PUL рачка
Стил:
Печати Шема
Големина:
approx 14*18cm
Употреба:
облека;негување на подлога;менструалниот подлога и други производ
Трговија на големо:
прифатете
ОЕМ И ODM:
прифатете
Пакет:
OPP вреќа

Тие исто така купуваат со овој производ.