.

.

М3 црна копчето главата хексадецимален завртки колекции M3*4/8/10/12/14/16/25;М2.5*20; М2.5 ореви сите во кутија

М3 црна копчето главата хексадецимален завртки колекции M3*4/8/10/12/14/16/25;М2.5*20; М2.5 ореви сите во кутија

DEN 834.24

Од стоката
Достапно е за нарачката


М3 црна копчето главата хексадецимален завртки колекции М3 црна копчето главата хексадецимален завртки : M3*4 20pcs; M3*8 30pcs; M3*10 30pcs; M3*12 50pcs; M3*14 30pcs; M3*16 100pcs; M3*25 20pcs; М2.5*20 10pcs; М2.5 нерѓосувачки ореви 10pcs.

Основни својства

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.