.

.

XSKN САД/ЕУ хебрејски Тастатура Покрие Силиконска Кожа Мека Израел Тастатура Покрива Кожата за Apple MacBook Pro 13 15, безжична тастатура

XSKN САД/ЕУ хебрејски Тастатура Покрие Силиконска Кожа Мека Израел Тастатура Покрива Кожата за Apple MacBook

DEN 527.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Хебрејски Јазик Тастатура Покритие за Mac Book Pro 13" 15" и 17" (со или w/излез Ретината Дисплеј) Силиконска Кожа за i Mac и Mac Book Air 13" - хебрејски јазик/англиски јазик
Детали За Производот :
-Точка тип : тастатура кожа/заштитник
-Производот материјал : силикон
-US&ЕУ за универзален дизајн, QWERTY карактер изгледот
-Горната страна усвои гумена облога, ви дава удобно мека на допир чувство и заштита на тастатура маска од губење на боја
-Долната страна е сјајна површина, направете ја тастатурата покритие одговара совршено на вашата тастатура, без било налепница/лепак
Карактеристики На Производот :
-Анти-бактерии својства
-Стоп бактерии со ставање во врела вода или перење со сапуница вода
-Силни и издржливи
-Лесно да се примени
-Одговара секој контура на вашата тастатура
-Го намалува звукот од пишување
-Уникатен слаб дава одлични се чувствувам
- Дојде со подарок пакет, пристоен подарок за семејство и пријатели
Компатибилен Уред :
за Mac Book Air 13inch НАС & ЕУ Изгледот
за Mac Book Pro 13inch НАС & ЕУ Изгледот
за Mac Book Pro 15inch НАС & ЕУ Изгледот
за Mac Book Pro Ретината 13inch НАС & ЕУ Изгледот
за Mac Book Pro Ретината 15inch НАС & ЕУ Изгледот
за Apple безжична тастатура(не магија тастатура).
Погоден уред мора да одговара на 3 карактери (инаку не е компатибилен) :
1. вкупно 6 реда на копчиња
2. клуч големина на првата линија помала од втора линија
3. право дното клучот е мал wid бар(не правоаголник)
Тастатура Верзија Забелешка :
Одговара и за НАС и ЕУ Изгледот Macbook
НИ Распоред : "Внесете" клуч е правоаголник. > ЕУ Распоред : "Внесете" клуч изгледа како "7"
Специјални забелешки :
- Тастатурата на кожата е дизајниран да им овозможи на светлото блесне преку неа, ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека.
- XSKN се обезбеди секој производ е предвидено со одличен квалитет
-Погодени од бел ден, производ во боја може да изгледа малку поинаков под камерата
-Камерата е во Режим на Фокус ќе бидете фокусирани дел прилично јасна и unfocused дел нејасни, но во реалниот производ ќе биде убаво и јасно
Пакет Содржина :
- 1 x XSKN тастатура маска
Повеќе Слики :

Основни својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
XSKN
Функција:
Водоотпорен,Dustproof
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Применливи модели:
Macbook
сертификација:
CE, RoHS
Производи Статус:
Акции
Дебелина:
0.35 mm
Материјал:
Силикони
Пакет:
XSKN подарок пакет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Дизајн Јазик:
Еврејски
боја:
Црно/Сино/Розова
Производ Објект:
тастатура со заштитен филм
Погоден уред 1:
за Macbook Air 13 со НАС & ЕУ Изгледот
Погоден уред 2:
за Macbook Ретината 13 15 US & ЕУ Изгледот
Погоден уред 3:
за Macbook Pro 13 15 и 17 US & ЕУ Изгледот

Тие исто така купуваат со овој производ.