.

.

Светлечки LED ракавици за танцување или вечерна забава/fingerless ракавици

Светлечки LED ракавици за танцување или вечерна забава/fingerless ракавици

DEN 2400.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


1.
Точка име
Светлечки LED ракавици за танцување или вечер партија
Големина
Бесплатни големината за да ги собере S,M,L,XL, Корсети Плус големина до 6 XL
Боја
Зелена, црвена, жолта, сина и бела
Пакување
1pc/OPP вреќа, неколку компјутери по картон. Картон големина : 50*40*35cm
N.W./G. W.
Материјал
Еколошки материјал (Памук,/полиестер/акрилик/spandex/Чипка/уникатен ткаенина/damask,/свила)
Craftwork
рачно изработени
MOQ
1pcs
Превозот
Од воздухот или од страна на морето
Плаќање
Банкарски Трансфер( Т/T) Или Western Union
Испорака датум
15 дена по плаќање и сè што е потврдено
Чистење Настава : кадифен костими миење на рацете или ги користат голем пред вчитување комерцијални машина. Ладна вода и благ детергент најпосакувана, висат сушење само, греење е забрането.
Пена костими миење на рацете или суво чистење само. Висат сува само.
2.
Големина на табелата :
Големина
Биста(cm)
Половината(cm)
Колковите(cm)
Мали
81-86
58-64
86-91
Медиум
86-94
64-71
91-99
Големи
99-102
71-79
99-104
XL
99-107
79-86
104-112
XXL
107-117
87-94
112-119
XXXL
117-122
94-102
119-127
една големина
86-102
58-79
90-104
Прилагодена големина, исто така, е прифатливо
3. Производ Слика
4. Предности
1) Искуство
Ние сме многу професионална во изработка на различни вид на Светлечки костими.
2) Техники
Нашите техничари имаат многу години искуство, па знаеме многу добро на ткаенината и ја прави. Ние може да се направи костими според слики, примероци и опис од страна на клиентите.
3) R&D способност
Ние ќе се фокусираме на дизајнирање и развивање на нови објекти според клиент барање.
Нашите нови производи-прозрачна производи се стане еден нов тренд во светот сега.

Основни својства

Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Стил:
Новина
Пол:
Мажи
Материјал:
Синтетички Кожа
Број На Модел На:
lUMI-LED-00030-1
занаетите:
Рачно изработени
Материјал:
LED
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал Состав:
кожа
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.