.

.

50Pcs BIOAQUA Стариот Пекинг Пи Трева Здравје Нога Печ за Да се Олесни Притисокот Да се Елиминира Заморот И Реши Проблемот На Isomnia

50Pcs BIOAQUA Стариот Пекинг Пи Трева Здравје Нога Печ за Да се Олесни Притисокот Да се Елиминира Заморот И Реши

DEN 432.00
DEN 719.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис На Производот:
50 Pcs BIOAQUA Стариот Пекинг Пи Трева Здравје Нога Печ за Да се Олесни Притисокот Да се Елиминира Заморот И Решавање На Проблемот Со Несоница
Карактеристики На Производот :
1.Р elieve замор
2.Отстрани beriberi
3.Решавање на проблемот со несоница
4.Го намалите стресот
Како да го користите :
Чекор 1 :
отстрани налепници од издавањето на хартија
Втор чекор :
на прашина во кеса за фиксно во нога
Трет чекор :
Поставено на подножјето печ пред кревет, се будам наутро за да ги покрие нога ставете
Пол : Famel
Бренд Име:BIOAQUA
Пакет Се Вклучени:
50 Pcs/Многу X BIOAQUA Стариот Пекинг Пи Трева Здравје Нога Печ

Основни својства

Употреба:
Нога
НЕТО-WT.:
100g
GZZZ:
YGZWBZ
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
Тип:
Нога Печ
Состојка:
лисја
Број На Модел На:
QD147A

Тие исто така купуваат со овој производ.