.

.

Мажи/Момче Долг Ракав Перформанси латинска Фустан Блузи Дијамант V деколте, Танц Облечи Ballroom Танцува Конкуренција Фустани латинска Блузи Кошула

Мажи/Момче Долг Ракав Перформанси латинска Фустан Блузи Дијамант V деколте, Танц Облечи Ballroom Танцува Конкуренција

DEN 2280.00
DEN 2399.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ова е прекрасна костум кој можете да го носите во изведба или пракса.Тоа е толку убава.Модерен стил мора да се фати вашите очи. Стил : Мажи/Момчето латинска/Ballroom Танцува Врвот Количина : 1 Pcs(Врв) Пол : Мажи/Момче Материјал : Spandex Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Боја : Црна/Црвена/Сина MOQ : 1 Buc Совети : Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот. Се грижи за Мене : Машина за Миење/Рачно Перење/Сува Чиста Препорачуваме : Виси Зачувување, Избегне виткањето
Ве Молиме Consut Големината На Топ Листите И Мерење Водич За Да Се Утврди Која Големина Ти Треба Да Ги Купите
Големина : телото не масти со висина изберете големина
XS=120cm, S=130cm, M=140cm, L=150см, XL=160cm, XXL=170cm,XXXL=180cm

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Момчиња
Материјал:
Lycra,Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
Латинска Фустан
Стил:
Мажи/Момчето латинска/Ballroom Танцува Врвот

Тие исто така купуваат со овој производ.