.

.

Lailina Pin Додаток Кристално Сребро САД Знаме Pin Brooch

Lailina Pin Додаток Кристално Сребро САД Знаме Pin Brooch

DEN 12432.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


ДЕТАЛЕН ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
Спецификации
Нова Мода brooch
направени со квалитетот кристал
1) Високо квалитетен материјал
2) за Добар Изглед и добро допирање
3) Модерен стил
Големина на : било која големина е достапна
-Логоа : според клиентите дизајн
-Нарачана дизајни се прифатливи
-Логото да се прикажува овде е само за референца
ПАКУВАЊЕ И ИНСПЕКЦИЈА :
1.MOQ : 100pcs
2.Време на испорака : 3-7day
3 Packaging Детали : polybag и картон
Зошто да изберат нас :
1.Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн
2.Мали ред и мешани објекти се достапни
3.Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаат во залиха
4.Competetive цена и добар квалитет
5.Ние може да се направи sameples и производи според клиенти requitments

Основни својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Романтични
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
XZ330WY
Производи име:
Lailina Pin Додаток Кристално Сребро САД Знаме Pin Brooch
Материјал:
Метал&кристал
Метал:
Цинк Легура
боја:
сребро брошеви
Големина:
50mm
Број На Модел На:
XZ329WY
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
MOQ:
100pcs

Тие исто така купуваат со овој производ.