.

.

DC12V 24V Морски Одделение ВОЗЕЊЕ СВЕТЛА Рокер Switch Бела Led светилка 3 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен IP66

DC12V 24V Морски Одделение ВОЗЕЊЕ СВЕТЛА Рокер Switch Бела Led светилка 3 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST

DEN 431.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис : Еден Пол Единствен Фрли НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ
Црна цврста површина рокер.
Достапни во Бела LED диода.
Оценка : 20 A 12 V DC
10 A 24 V DC
Големина на Вежба : 37.2 x21.2mm
Пакет Содржина :
1x Рокер Префрлате
Плаќање :
1. Плаќањето мора да се примени во рок од 3 Дена од датумот на купување.
2. Ве молиме оставете белешка кога остварувате плаќање ако имате било какви посебни барање (бои/големина).
3. Нормално, налози ќе бидат обработени и веднаш испратени на 24-48hrs, па ние НЕ прифаќаме никакви e-mail/Message предвид пред или откако ќе нарачки.
4.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да ги прочитате сите услови внимателно кога ќе го купите. Ви благодариме !
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по целосната уплата. (исклучува време на викендите и празниците)
Ние брод на САД од страна на e Packet. Тоа трае околу 7 - 20 работни дена.Ние брод друга земја со следење на број од Сингапур или Хонг Конг Воздух mail. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде.Нормално, превозот време за да повеќето земји е од 15 до 25 работни дена.(Освен РУСИЈА,ШПАНИЈА,БРАЗИЛ,МЕКСИКО,БЕЛОРУСИЈА и така натаму.)
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 28 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Други Политики :
Сите предмети биле тестирани и се прегледуваат внимателно пред да биде испратен.
Во случај на објектот се неисправни кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го организира наплата и reship. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на packge.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да го прочитате сите услови внимателно пред да го купат. Ви благодариме !

Основни својства

Бренд Име:
BANDC
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер.
Година:
2017
Објектот Висина:
5.13cm
Објектот Ширина:
2.6cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
4.85cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
27g
Име На Модел:
1418
Специјални Функции:
2 светилка
боја:
Бела
Големина на Вежба:
37.2 x21.2mm

Тие исто така купуваат со овој производ.