.

.

ПРОЛЕТ ЈОРГОВАНОТ Модерна Фантазија Дрво Шарени Пејзаж на Платно Маслото Страна се Насликани Уметност

ПРОЛЕТ ЈОРГОВАНОТ Модерна Фантазија Дрво Шарени Пејзаж на Платно Маслото Страна се Насликани Уметност

DEN 3264.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

ПРОЛЕТ ЈОРГОВАНОТ Модерна Фантазија Дрво Шарени Пејзаж на Платно Маслото Страна се Насликани Уметност
Детали : Материјал :
Акрилна боја или маслени бои,Животната средина полиестер влакна платно Рамка : НЕМА(Ако треба,само дозволете ми да знам) персоналните прилагодување Обичај Било која големина и слика,ве молиме контактирајте со мене

Основни својства

боја:
60X90CM, 70X100CM, 75X120CM
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
20151222033
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted

Тие исто така купуваат со овој производ.