.

.

MT2 месо тело да B16 Адаптер Коси Арбор Вежба Ракав w Танг за Tailstock

MT2 месо тело да B16 Адаптер Коси Арбор Вежба Ракав w Танг за Tailstock

DEN 176.64

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име на производ : Намалување на Вежба Ракав;Модел : MT2-B16
Капацитет : 1-13mm;Адаптер Дијаметар : 15.9 mm/ 0.63"
Адаптер Крајот Кол : 15mm/ 0.6";Вкупна Должина : 105mm/ 4.1"
Материјал : Алуминиум;Боја : Сребро На Ѕвонење
Тежина : 140g;Пакет Содржина : 1 x Намалување Вежба Ракав MT2 месо тело да B16 Адаптер Коси Арбор Вежба Ракав w Танг за Tailstock
На Morse Коси Ракавот е главно се користи во машина за дупчење и струг машина.
Morse коси месо тело и му овозможува на алатка за да се вметнува директно во машина вретено за да се олесни висок вртежен момент апликации како што се големи намали големина.
Капацитет : 1-13mm;Адаптер Дијаметар : 15.9 mm/ 0.63" Адаптер Крајот Кол : 15mm/ 0.6";Вкупна Должина : 105mm/ 4.1" Материјал : Алуминиум;Боја : Сребро Тон Тежина : 140g;Пакет Содржина : 1 x Намалување Вежба Ракав

Основни својства

Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
XProject
Број На Модел На:
SZ-LHLL-I031481
Материјал:
Мека Ниско Јаглероден Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.