.

.

14Yards Злато, Сребрена Светлина Злато Крива Чипка Намали DIY Шиење Стоножка Плетенка Чипка Плетенка Лента Занает Партија Декорација

14Yards Злато, Сребрена Светлина Злато Крива Чипка Намали DIY Шиење Стоножка Плетенка Чипка Плетенка Лента Занает

DEN 497.00
DEN 545.76
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Функција : полиестер
Ширина : 1.1 cm.
Количина : 14 Yards.
Потекло : произведено во Кина .
Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

Основни својства

боја:
1 злато, 2 светлина златни, 3 сребрени
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AIWUJIA
Ширина:
1.1cm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YYN855
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер

Тие исто така купуваат со овој производ.