.

.

CARTAILOR столче Покрие Сет за Toyota Prius Покрие Места Поддршка Обичај се Вклопуваат Автомобили Седиште Покрива Црна Автомобили Седиште Заштитник

CARTAILOR столче Покрие Сет за Toyota Prius Покрие Места Поддршка Обичај се Вклопуваат Автомобили Седиште Покрива

DEN 14321.00
DEN 28080.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
Лен Крпа столче Покрие Сет за Toyota Prius Покрие Места Поддршка Обичај се Вклопуваат Автомобили
Седиштето Покрива Црна столче Заштитник бесплатен превозот од ems, како и обично .
Материјал : Висок Квалитет Лен Крпа & Дише Сунѓерот & Квалитет Не-Плетени .
Големина : Обичај се вклопуваат столче покрие set & одговара совршено .
Бруто Тежина : 5.0 килограми/set.
Декларација : Постојат 2 модел( # 1- # 2 ) одговара за toyota prius 2006-2012 година автомобил места.
Ве молиме проверете кој е ист стил како вашата внатрешна автомобил места .
Тогаш ни остави порака додека местото на цел.Однапред ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете кој е ист како вашиот внатрешен автомобил места.
Ни остави порака додека местото на цел. Ви благодариме.
# 1 Одговара за Toyota Prius 2006-2010 Година Верзија
# 2 се Вклопуваат за Toyota Prius 2011-2012 Година Верзија
Ве молиме проверете кој е ист стил како вашата верзија, тогаш ни остави порака додека местото на ред, благодарам.
Лен Крпа-Еколошки & Дише & Удобно & Инхибиција на Бактериски
Карактеристики на Линии ткаенина столче на Корица : Мека & Удобно , Дише абсорбента
Добро за здравјето,топло во зима и во лето кул
Лен Крпа-Висок Квалитет Еколошки Дише Удобно Материјал
Таа има температура , анти алергиски, анти-статички функција, без формалдехид
Висок Квалитет Лен Крпа & Дише Сунѓерот & Квалитет Не-Плетени
Примерокот покаже(само прикаже производи)

Основни својства

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Специјални Функции:
заштитете го вашиот автомобил внатрешна седишта
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.0kg
Материјал Тип:
Лен
Mfg Серија Број:
лен автомобил седишта
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Објектот нема:
JK-336
боја:
10 боја како на сликата
Специјални Функции:
Направи внатрешната седиште повеќе убави и Автомобил за заштита на седиште
Материјал:
Удобно лен крпа со сунѓер композитни
Технолошки :
Висина квалитет на изработка
Функција:
столче опфаќа за автомобил седишта
feature1:
Автомобили Седиште Опфаќа
Карактеристика 2:
столче заштитник
Тип На Објект:
лен крпа столче покрие сет
Превозот начин:
бесплатен превозот од EMS, како и обично

Тие исто така купуваат со овој производ.