.

.

Година Топла Греење Jade Перница Душек Природни Турмалин Мат Физикална Терапија Мат Кореја Загрева Душек 0.7X1.6M Бесплатен Превозот

Година Топла Греење Jade Перница Душек Природни Турмалин Мат Физикална Терапија Мат Кореја Загрева Душек

DEN 11220.00
DEN 20400.00
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе одговор во рок од 24 часа. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
1)контрола на Температурата приклучок и приклучок onnection е во место, греење тело е тесно е вметната. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да се resol
пет било каков проблем.
Со векови, Кинески луѓето користат жад, како на перница. Ви благодариме !
. Ви благодариме за вашето разбирање. Тоа може да ја ослободи здрава далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization.
Можете да контактирате со оставање порака на Aliexpress или ни е-мејл.
НАПОМЕНА : за Испорака :
1.Било каков проблем или прашање, ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам!
Се надевам дека ќе имате совршен шопинг искуство на нашиот магазин.Отворете го термостат хируршка постапка, во собата ти бара на температура, за germainum камен терапија.Температурата контролер и греење тело ocnnecting штекер. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.6 M Бесплатен Превозот
Топла Продажба Слични Предмети!!
Функција : 1, Според теоријата на Кинеската традиционална здравствена заштита,со турмалин и германиум камен композитни материјали направени во конвексни делови; 2, Може да се промовира циркулацијата на крвта; 3, Подобрување на меморијата; 4, Зајакнување на функцијата на органите, да се зголеми метаболизмот; 5, се Елиминира напнатоста, се опуштите вашето тело и ум; 6, Помагаат да се промовира спиење. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.
Spcifications :
Боја : Како на сликата прикажани Производ големина : 70cm X160cm Материјал : Високо квалитетен СТП+ Жад Камен/Турмалин/Germanite Масажа област : Полно Тело, N. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress е исти со вас р shippng адреса биде прв план ќе се плати. 7, Ослободување далеку инфрацрвена, штит статички и електромагнетни бранови radialization 8, Преносни и издржливи. Најраните jade перници беа врежани блокови на jade со вовлекување на главата. Сега можете да уживате во здравјето и убавината придобивките од спиење на jade со удобноста на jade перница капак. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Основни својства

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Бренд Име:
SugarBae
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
JMM-44
Материјал:
како се покаже слика
боја:
како слика се прикажани
Тежина:
10KG
Име:
Магнет Камен Енергија Jade Душек
Материјали:
СТП-кожа
Материјал:
Жад Камен/Турмалин/Germanite &СТП кожа
Големина:
70cmX160cm

Тие исто така купуваат со овој производ.