.

.

ИНДИГО - 10PCS Нов Жолт Чај се Зголеми 3 глави Чај се Зголеми Дома Цвет Вештачки Свадба Цвет Партија Настан Свила Цвет Бесплатен Превозот

ИНДИГО - 10PCS Нов Жолт Чај се Зголеми 3 глави Чај се Зголеми Дома Цвет Вештачки Свадба Цвет Партија Настан Свила

DEN 1092.00
DEN 1285.44
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Цвет Име : Чај Спреј Цвет Вкупна Должина : 60cm Цвет Големина : 3-8 см (1 матични има 2 цвет + 1 пупка) Цвет Материјал : Ткаенина Цвет количина : 10 Произлегува Цена Не Inculding Вазна Пакување : Кутија за Пакување

Основни својства

Големина:
60cm
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Тип:
Трендафил
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Број На Модел На:
AF-R310-X10
Материјал:
Свила
Бренд Име:
ИНДИГО
Стил:
Цвет
Материјал:
Свила
вкупна должина:
60см
Цена За:
10 Парчиња Цвеќе
Вид:
Екранот Цвет
1 матични :
inculding 2 цвет +1 пупка
Цвет Кол :
6.5 cm,4cm, Бад 2cm

Тие исто така купуваат со овој производ.