.

.

10pcs Гроздобер Ретро Бела/Kraft Мини Kraft Хартија Кутија, DIY Свадба Корист Подарок Кутија, Мали Една Торта Кутија за Пакување Со Лента

10pcs Гроздобер Ретро Бела/Kraft Мини Kraft Хартија Кутија, DIY Свадба Корист Подарок Кутија, Мали Една Торта

DEN 122.00
DEN 143.52
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име : 10pcs Гроздобер Ретро Бела/Kraft Мини Kraft Хартија Кутија Со Панделка
1,Големина : 6.5x6.5x4.5cm (околу 2.56x2.56x1.77inch)
2,Материјал : Хартија
3,Дизајн : како на сликата
4,КОЛИЧИНА : 10pcs/многу (10pcs=10pcs хартија кутија+10pcs лента)
5,Апликација : Овие креативни полиња се направени со висок квалитет картон кој не е лесно да се деформирани. Овие корист кутии се идеални за свадба, прослава, годишнина, бебе туш или роденден декорација Совршен за бонбони пакување, колачиња/тесто пакување, кутија за накит, креативните уметности & занает DIY или кој било мал објект за едноставна и пријатен пат да им даде подароци.
Овие бонбони кутии се рамни полу-готови производи за транспорт и лесно да се свитка со себе.
Испорака
1.Ние сме добавувачот, фабрика, ако сакате да се купи larege количина,ние ќе ви даде добар промет на големо со попуст,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред плати,ви благодариме.
2. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
3. Ве молиме кажете ни за вашата точна адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса во Али express, така бидете сигурни дека тоа е точно.
4. Нормално, тоа трае 10-30 дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Увозни Давачки
1.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
2.Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење. Но ние ќе се обидеме да се прогласи парцела со пониска вредност на фактура за да се намали вашиот локален обичај трошоци.

Основни својства

Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
3A211/3A245
Бренд Име:
icraft
Материјал:
Картон
КОЛИЧИНА:
10pcs
Големина:
About 6.5x6.5x4.5cm

Тие исто така купуваат со овој производ.