.

.

12 компјутери/ многу Висок квалитет срце облик ѓердан затворач,хривнија тока,бисер затворач со синџир

12 компјутери/ многу Висок квалитет срце облик ѓердан затворач,хривнија тока,бисер затворач со синџир

DEN 155.00
DEN 316.32
-51 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок Квалитет на срце облик ѓердан или нараквица затворач *Најдобри Idear
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад !
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ.
Опис
Реден Број 12 компјутери/многу
Точка Бр.
Накит затворач
Објектот Материјали Бакар Со rodium позлата
Објектот Околу Големина
Надворешен Дијаметар Големина : 1.3x1 cm
Боја
сребро.
Објектот Useage Одговара ѓердан затворач,хривнија тока

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
1cm
Број На Модел На:
171123-9226
Објектот Должина:
1.3cm
Објектот Ширина:
1cm
Производ Карактеристики:
срцето затворач со синџир
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Тежина:
1.2g

Тие исто така купуваат со овој производ.