.

.

120Pcs/многу 20mm Повеќе кокос копчето Botones Дрво Круг Копчиња 2Holes Природни Дрвени Копчето За занаети подарок за шиење Scrapbooking

120Pcs/многу 20mm Повеќе кокос копчето Botones Дрво Круг Копчиња 2Holes Природни Дрвени Копчето За занаети подарок

DEN 436.00
DEN 474.24
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно .
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.39
Производи Детали
Материјал :
дрво
Големина на :
Кол : 20mm
конверзија : 1 инч = 25.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас. 3),Европа,Северна Америка Област,ние ќе се обидеме да брод од страна на курирската служба DHL, или ЕМС за нарачки повеќе од 260 за комбиниран нарачки под КИНА ПОСТ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош .
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место. 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.
Политика На Враќање
· Ако на тоа em s се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.0393 инчен
Боја :
микс
Количина :
Ќе добиете 12 0 Pcs/многу на овој објект во листата цена
ГОЛЕМИ НАРАЧКИ ПОЧНЕТЕ ТУКА!
НИЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА КВАЛИТЕТОТ,КВАНТИТЕТОТ И СЕ КВАЛИФИКУВА!
Ако сакате поединечни бои или натпревар некои бои,
ве молиме да се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас! · Вашето задоволство е наш врвен приоритет!.

Основни својства

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
Сликарство
Материјал:
Кокос
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
zmy-0066
is_customized:
Yes
боја:
микс
Големина:
20mm

Тие исто така купуваат со овој производ.