.

.

4068Water прочистувач на вода L форма Навој зглобовите/ конектор,1/2 Надворешни нишка за 3/8 цевка,Водата прочистувач додатоци

4068Water прочистувач на вода L форма Навој зглобовите/ конектор,1/2 Надворешни нишка за 3/8 цевка,Водата прочистувач

DEN 264.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. Нашите цени не вклучуваат никаква царина или данок. Корисниците се одговорни за враќање превозот на нас со соодветна амбалажа да се поправи, а потоа ние ќе бидат одговорни за resending превозот на купувачи.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на ,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да . Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до повеќе денови .Ако не можете да го добијат тоа по 40 дена. 12 месеци Производителот Гаранција (со Исклучок на contrived штета или misusage). Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. и ние ќе го прават истото за вас. Висината на надоместокот што се однесуваат до враќањето мејлинг треба да биде превземено од страна на Клиентите. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас да го реши проблемот. Ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации.
НАШИОТ МАГАЦИН
. Ние прифатени Зачувам плаќање. Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати.
Испраќање и Наплата :
1. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ние ќе се обезбеди целосна адреса.
Вие ќе добиете добри производи од Кина !!!
Вода прочистувач на вода L форма Навој зглобовите/ конектор,1/2" Надворешни нишка за 3/8" цевка,Водата прочистувач додатоци
Опис Материјал : ПП За 1/2" Надворешни нишка за 3/8" цевка Пакување : 5 компјутери СОВЕТ : Ако имате било какви прашања , молам контактирајте ме ,или оставете порака на нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас ,ви благодариме
Екранот - Сертификација & тест
Шопинг Водич
-
Плаќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето. DOA(Мртов на Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза. Тоа е наше задоволство да се поправи тоа.едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Превозот :
1. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна. Ние не може да гарантира пристигнување време. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по плаќање завршен примени. Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.
Гаранција и Повратни информации :
1. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања од нашите клиенти во еден работен ден .

Основни својства

Тип:
Вода Филтер Делови
Бренд Име:
KELAN
Број На Модел На:
4068

Тие исто така купуваат со овој производ.