.

.

Оригиналниот Eleaf iJust S Батеријата Електронски Цигари 3000mAh јас Само S Батеријата Двојно Коло Заштита за iJust s комплет Vaporzier

Оригиналниот Eleaf iJust S Батеријата Електронски Цигари 3000mAh јас Само S Батеријата Двојно Коло Заштита за

DEN 696.00
DEN 903.84
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Eleaf i Just S Батерија -3000m Ah Со поголем капацитет во 5ml, Geek Vape Авокадо 24 RDTA Резервоарот е надградена верзија на Geekvape Авокадо РТС. Наследување Битие структура и брзина стил двојна пост палубата, Авокадо 24 е лесно да се изгради и да рефил. Ќе уживате во совршениот вкус искуство со Авокадо 24. Карактеристики : Двојно Коло Заштита 3000m Ah батеријата Директни излезниот напон Спецификација : Дијаметар : 24.5 mm Висина : 81mm капацитетот на Батеријата : 3000m Ah Отпор опсег : 0.15 ohm-3.5 ohm Тема тип : 510 конец во Боја : црна, сребрена Пакет Содржина : 1 x i Just S Батеријата 1 x Прирачник Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава. Работата Водич : Моќ/Исклучување : притиснете на оган копчето 5 пати во брза сукцесија во 2s. Белата копчето светлина ќе флеш 5 време да се покаже уредот е вклучено/исклучено. Vaping : долго притискање на копчето за да се земе здив Полнење : полнење на уредот поврзувајќи го со ѕид адаптер или компјутер преку USB-кабел. Копчето светлина ќе се претвори црвено кога уредот се полни и светлото ќе изгасне откако целосно наполнета. Тоа трае околу 4 часа за целосно полнење на батеријата со 1А ѕид адаптер. Atomizer за Заштита : кога vaping време надминува 15s, уредот ќе се исклучи автоматски со бела копче за светло трепка 10 пати. Не Atomizer Заштита : бело копчето светлина ќе флеш полека кога копчето е притиснато надолу без atomizer е поврзан. Кратки-коло Заштита : краток-коло occures со бела копче за светло трепка три пати. Ниска-напон Заштита : кога напонот на уредот е под 3.3 V, бела копчето светлина ќе флеш 40 пати. За напојување на уредот ве молиме полните уредот. Ниво На Батеријата Индикација Функција :
Ниво На Батеријата Светлина Состојба
60% - 100% Останат осветлена
30% - 59% Полека трепка
10% - 29% Умерено трепка
0 - 9% Трепка во фреквенцијата Цел Совети : 510 Нишка

Основни својства

Компатибилен Модел:
510/его електронска цигара
Бренд Име:
Eleaf
Број На Модел На:
iJust S Батеријата
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
other
Тип:
Eleaf iJust S Батеријата МО
Модел:
Vaprizer
Капацитетот На Батеријата:
3000MAH
боја:
Црна, Sliver
Отпор Опсег :
0.15 ohm-3.5 ohm
Тема Тип:
510 нишка
Заштита:
Dual-Коло Заштита
Функција:
Директни излезниот напон

Тие исто така купуваат со овој производ.