.

.

Нови Пристигнување 2 SS316L Нерѓосувачки Челик Санитарни Прирачник вода Пеперутка Вентили тема w пластични Мулти позициско

Нови Пристигнување 2 SS316L Нерѓосувачки Челик Санитарни Прирачник вода Пеперутка Вентили тема w пластични Мулти

DEN 2769.60

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека buyerers се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.39 инчи)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе ја испрати од страна на хонг конг воздух mail или Кина, Воздухот mail ако пакет рок од 2 KG. П : Колку чини да брод на мојата земја?
Еден : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Основни својства

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Притисок:
Среден Притисок
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
моќност:
упатство
Структура:
Пеперутка
Заптивка материјал:
Силикон
Max. работен притисок:
10 Бар (145psi)
Standard or Nonstandard:
стандард
Медиуми:
Вода

Тие исто така купуваат со овој производ.