.

.

Прирачник паста пополнување на машина течни пополнување на машина крем пополни машина 0 - 50мл

Прирачник паста пополнување на машина течни пополнување на машина крем пополни машина 0 - 50мл

DEN 6192.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Прирачник паста пополнување на машина, течни пополнување на машина , крем пополни машина 0 - 50мл
Спецификации :
Пополнување капацитет : 0 да 50мл
Хопер големина : 3 L
Машина со големина на : 32x22x58cm
Тежина : 12kg Тоа може да се пополни паста, течни, или било кој друг крем. Макс пополнување волумен е 50мл прилагодливи. Постои пополнување капацитет прилагоди knob за вас за контрола на пополнување волумен секое време. Машината тело е направен од метал со боја. Бункер е изработен од нерѓосувачки челик.

Основни својства

Бренд Име:
Topspeed
Број На Модел На:
SGY-35

Тие исто така купуваат со овој производ.