.

.

DoreenBeads Бакар Празно Печат Ознаки Приврзоци Teardrop Светло златна боја 28mm x 19mm,50 Компјутери

DoreenBeads Бакар Празно Печат Ознаки Приврзоци Teardrop Светло златна боја 28mm x 19mm,50 Компјутери

DEN 181.00
DEN 258.72
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бакар Празно Печат Ознаки Приврзоци Teardrop Светло златна 28.0 mm x 19.0 мм,50 Компјутери Материјал Бакар(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 28mm x19mm(1 1/8" x 6/8")
Дупка големина : 1.4 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Светло златна Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не. B51621 Забелешка.
-
За НАС
Започнавме нашиот накит снабдување бизнис во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Со текот на времето одминуваше, имаме
нови, развиени во тим со повеќе од 400 вработени во Азија, Европа и Америка. И ние сме горди да се обезбеди Накит
да Клиенти од целиот свет.
Пакување Детали
Секоја цел е испратен надвор од Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Методи за плаќање
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е ценет од 5 ѕвезди на Повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги! Ве молиме контактирајте со нас кога ќе се сретне со било каков проблем,
ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации или отворен спор ПРЕД да се јавите!
Ние сме чесни и одговорни продавачот и доверба нас, било несреќи ќе се реши!
ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ ОД СТАН

Основни својства

Број На Модел На:
B51621
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Бренд Име:
DoreenBeads
Метали Тип:
Бакар

Тие исто така купуваат со овој производ.