.

.

5PCS НОВИ Копчето на Блендата Отворот Тркала Плочата Dial Тркала Единица За Canon 6D Дигитална Камера Поправка Дел

5PCS НОВИ Копчето на Блендата Отворот Тркала Плочата Dial Тркала Единица За Canon 6D Дигитална Камера Поправка

DEN 1176.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

7 : Производи испрати по купувачи, ве молиме бидете сигурни да се внимателно ги следиме на информации за превоз, во навремено со единствен број на локални поштенски истраги, да не предизвикаат непотребно оштетување. 6 : купи производот по добиваат, се чувствуваат нешто не е во ред со производот по инсталацијата, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, нашата слободна техничко водство.Агенцијата за испорака не е некои земји купувачите, ве молиме бидете сигурни да се лично со единствен број на локални поштенски за pick-up.Ние ќе брод надвор од објект од Експрес, и превозот време е 3-4 дена. 5symptoms на misjudgment, оваа продавница не е одговорен.Ако ви треба помош, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ние wholeheartedly за вашата услуга. 3 : нашата продавница продава одржување класа прибор за одржување и технички персонал, пред купување, ве молиме да се утврди за да купат добра камера симптоми, 4. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство.За да се направи вашето купување искуство јасна еден,задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата. Поздрави да ја посетите било кој од моите други предмети.Бидејќи овие се поправка делови, ве молиме потврдете добра камера дефект, купувачи цел проценка на грешка, купи погрешно делови, ние може да не се врати, ви благодариме за вашето разбирање. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 5 работни дена од денот на купување.Нашите приоритетни методи се Т/T(Telegraphic Transfer),и ние, исто така, ја прифати western union и paypal. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.Производ Descripti Топло прашува : 1.Изберете најзгодно за вас ! Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. кога нарачате, ве молиме потврдете јасно она што ви треба и нашата слика е иста цел повторно. 2 : бидејќи на дигитални додатоци, количина е премногу, сите не успеа да го испратите, драги во нашата продавница не го најде производот што треба, ве молиме контактирајте со сервисот.Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа од приемот на плаќање. фабриката ПРАТКАТА 1.Треба да постои прекумерен задоцнување во превозот ние ќе ве известиме побрзо.Ние сме среќни да помогнеме.задоволни сме да им понуди широк спектар на опции за исплата.) Пакет Големина : x 15cm 13cm x 10cm (5. ПЛАЌАЊЕ 1.

Основни својства

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
за canon EOS 6D
Компатибилен Бренд:
за CANON
Бренд Име:
Луди RZX

Тие исто така купуваат со овој производ.