.

.

FEELDO 2 ПАРЧИЊА Автомобил HID Xenon H7 Ниска Зрак Светилки Инсталација Штекер Конверзија Адаптер За BMW E39 5-Серија(Type2) #CA1057

FEELDO 2 ПАРЧИЊА Автомобил HID Xenon H7 Ниска Зрак Светилки Инсталација Штекер Конверзија Адаптер За BMW E39

DEN 231.00
DEN 335.52
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики :
Оваа сијалица адаптери се користи за инсталирање на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет на ниски зрак само.
оваа сијалица адаптер ќе ви овозможи да се инсталира резервни криеше крушка,брзо на возилото
оригиналниот headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок.
Апликација За :
1995~2003 E39 5-Серија(525i,530i,535i,М5,итн) H7 халоген светлата да H7 HID Xenon
*Известување*
Ако не сте сигурни дали овој премин адаптер е компатибилен со вашиот автомобил,само ја отвори
автомобил худ и споредете го овој адаптер со вашиот автомобил акции headlamp штекер.ако тие се исти.
Честитка! овој адаптер одговара на вашиот автомобил.

Основни својства

Специјални Функции:
Автомобил HID Xenon Инсталација Socket
Другиот Дел Број:
-
Производителот Дел Број:
-
Бренд Име:
FEELDO
Погоден За Ламбата:
Фарови
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
0.02

Тие исто така купуваат со овој производ.