.

.

HAOCHU Нордиските Модерна Едноставна удобно брод елени азбука сина убави постер на ѕид уметност дома декорација живеење слика

HAOCHU Нордиските Модерна Едноставна удобно брод елени азбука сина убави постер на ѕид уметност дома декорација

DEN 335.00
DEN 352.80
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики : Бренд HAOCHU Материјал : Високо Квалитетен Водоотпорен Платно Големина : 1inch≈2.5 cm,8x12inch(20x30cm); 12x16inch(30x40cm); 16x20inch(40x50cm); 16x24inch(40x60cm); 20x28inch(50x70cm); 24x32inch(60x80cm) Пакет се Вклучуваат : 1 X Слика (Без Рамка) Еко-пријателски, Убаво Ѕид Декорација

Основни својства

Големина (Инчен):
21X30cm без рамка, 30X40cm без рамка, 40X50cm без рамка, 40x60cm без рамка, 50X70cm без рамка, 60x80cm без рамка
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Предмети:
Апстракт
Бренд Име:
HAOCHU
Тип:
Платно Printings
Број На Модел На:
TRYYCX-19
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство

Тие исто така купуваат со овој производ.