.

.

Диносаурус Sweatshirt Џеб Графички Подароци Јура brontosaurus Смешно Crewneck Жените Дино Т-Рекс Секојдневен Блузи Outifts Унисекс Скокач

Диносаурус Sweatshirt Џеб Графички Подароци Јура brontosaurus Смешно Crewneck Жените Дино Т-Рекс Секојдневен

DEN 640.00
DEN 719.52
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Плаќање Ние прифаќаат кредитни картички, банкарски трансфер и western union. Поддршка Aliexpress Зачувам Превозот и Осигурување на Објектот ќе се организира превозот преку воздухопловната за вас во рок од 3 дена по плаќање расчисти, објектот ќе биде пренесена преку кина пост воздухот обично трае 15~30 работни дена да пристигнат. EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде. DHL обично трае 5-8 дена да пристигнат. Политика за наплата Доколку постои каква било неисправни, pls се врати за да добиете рефундација или за замена. *pls да го вратите во рок од 3 дена откако си ја примил стоката.треба плати се врати превозот слободни. Повратни информации *Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу! *pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. *Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. *Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.

Основни својства

боја:
Црна, Розова, Бела, Жолта
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Pullovers
Бренд Име:
SHYUTEE
Материјал:
Полиестер,Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден

Тие исто така купуваат со овој производ.